SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
227 004 €
(5 045 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล

spavaća soba1
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Modern one bedroom, 51 sqm apartment located just a 5 minute walk to Laguna Beach. This is a corner unit, so more privacy for the residents. Situated...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siam Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu