SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
143 790 €
(3 994 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
36 m²
Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล

spavaća sobaatypical
stan36 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sole Mio Bang Tao Beachfront CondominiumA special new condominium project in upscale Bang Tao area, just 150m from the beach in a straight line, and ...

Ostalo
Dob ponude: 336dana
Ažurirano: 335dana

Lokaliteti

Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu