SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
180 124 €
(4 868 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

spavaća soba1
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

AROM WONGAMATLocated in one of Pattayaa€™s finest beaches there is a new condo development featuring 4,820 sqm of luxuriously decorated and fully equ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siam Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu