SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
42 027 €
(1 501 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
28 m²
ซอยจอมเทียนสาย 2 ซอย 7, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan28 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

STUDIO, POOL VIEW, 28 SQM, FREEHOLD, FOREIGN OWNERSHIP.This brand new development comes to you from one of the most well respected developers in the ...

Namješteno
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

ซอยจอมเทียนสาย 2 ซอย 7, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siam Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu