SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
472 486 €
(2 461 € / m²)
Prodaja
3
2+
192 m²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา

spavaća soba3
stan192 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This Condominium comprises of 4 buildings, having 20 floors and includes 204 units.- 3 Bedrooms- 3 Bedrooms- Size 192 Sq.m.- This condo is in one of ...

Namješteno
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siam Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu