SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
316 750 €
(2 906 € / m²)
Prodaja
2
2+
109 m²
ซอยจอมเทียนสายสอง 4, เมืองพัทยา

spavaća soba2
stan109 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

It's 109sqm in size and located on the 26th floor.The property has wonderful views across Jomtien and is light and warm.The kitchen is fully equipped...

Namješteno
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

ซอยจอมเทียนสายสอง 4, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siam Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu