SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 583 754 €
(5 060 € / m²)
Prodaja
2
2+
313 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

spavaća soba2
stan313 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

this Condominium comprises of 2 buildings, having 46 floors and includes 544 units.FacilitiesFacilities are include elevator, parking, 24-hours secur...

Namješteno
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siam Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu