Popis ponuda
11
11
11
36 669 €
(965 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
38 m²
สุขุมวิท พัทยา 59, เมืองพัทยา
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
38 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Selling a 1-bedroom studio condo at Pattaya Plaza Condotel, in the heart of Pattaya.
✨ Excellent location, perfect for both living and investment! 🌴...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
สุขุมวิท พัทยา 59, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.