Popis ponuda
22
22
22
100 029 €
(1 220 € / m²)
Prodaja
1
1
82 m²
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
82 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
82 Sqm 1 Bedroom w/ Garden Views in Baan Suan Lalana Condominium Jomtien Condo For Sale - BSL16
Location: Soi Chaiyapruek, Jomtien, Pattaya
Bedroom: 1...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
10dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.