SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
288 311 €
(5 766 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
ถนนพัทยาสายสอง, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to The Edge Condo(Close to Central Beach). This is a 2-bedroom 1 Bathroom unit of 50 square meters, with interiors elegantly appointed to crea...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPerilica rubljaNamještenoPametni uređajiSigurnostPrirodno svjetlo

Namješteno
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

ถนนพัทยาสายสอง, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REMAX Capital Property

Slični oglasi

Slično u inozemstvu