SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
34 106 €
(1 176 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
29 m²
Romanasia Soi, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan29 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to Theptip Mansion. This is a studio condo with 1 bathroom, 29 square meters, on the 5th floor, with a city view, and interiors elegantly appo...

Namješteno
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 52dana

Lokaliteti

Romanasia Soi, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REMAX Capital Property

Slični oglasi

Slično u inozemstvu