SUPA24
Dnevni boravak; pogled, prirodna svjetlost, moderan stil
Dnevni boravak; moderan stil, prirodna svjetlost
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, moderan stil
234 513 €
(1 663 € / m²)
Prodaja
3
2+
141 m²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

spavaća soba3
stan141 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

141.53 Sqm 3 Bedroom w/ City View in Serenity Residence Jomtien For Sale - SEREJ07
Location: Soi Thepprasit 9 Alley, Jomtien
Bedroom: 3
Bathroom: 2

Ostalo
Dob ponude: 65dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu