SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
40 639 €
(1 847 € / m²)
Prodaja
2
1
22 m²
ซอยจอมเทียน 18, เมืองพัทยา

spavaća soba2
stan22 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Project : Lumpini Park Beach Jomtien
GPS : https://maps.app.goo.gl/YBQaS5YRMLUztR4j8
Listing ID : CX-129581
FOR SELL : 1,490,000 ฿

Namješteno
Dob ponude: 75dana
Ažurirano: 75dana

Lokaliteti

ซอยจอมเทียน 18, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Connex Property

Slični oglasi

Slično u inozemstvu