SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 980 €
(1 885 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
35 m²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

35.10 Sqm Studio w/ City Views in Acqua Condominium Jomtien Pattaya Condo For Sale - AQ26
Location: Kwan Mueang Rd, Jomtien, Pattaya

Ostalo
Dob ponude: 142dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu