SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
95 023 €
(1 320 € / m²)
Prodaja
2
2+
72 m²
ซอยพระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

spavaća soba2
stan72 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

72.17 Sqm 2 Bedroom w/ Pool Views in South Beach Boutique Chic Pattaya Condo For Sale - SBC03
Location: Soi Orissa Alley, Pratumnak Hill, PattayaBedro...

Ostalo
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

ซอยพระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu