Popis ponuda
15
15
15
217 000 €
(4 019 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
54 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Condo à vendre Pattaya Nord À côté de Terminal 21 Unité 1 Chambre 54,50 m2 Vue Mer Résidence Luxe Situé juste à côté du centre commercial Term...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Zasebna kuhinja
Pogled
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
162dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.