SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
39 580 €
(1 522 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
26 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Rent in South Pattaya, offering 26 Sqm of living area, located on the 3rd floor, comes partly furnished, fitted k...

Ostalo
Dob ponude: 210dana
Ažurirano: 174dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu