SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
100 270 €
(2 089 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
48 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Studio for Rent at View Talay 5C Lovely Ocean View on the High floor Full Furnished This is Studio, 1 Bathroom Condo for Rent, offering 48 Sqm of livi...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledNamještenoKuhinjski aparatiVisoki stropoviKat

Ostalo
Dob ponude: 210dana
Ažurirano: 173dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu