SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
43 153 €
(1 438 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
30 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The Trust Condo for Sale in Central Pattaya Good Solid Investment in Central Pattaya, Location and Facilities are great at The Trust The unit is 1 Bed...

Ostalo
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 334dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu