SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
75 425 €
(1 985 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
38 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Venetian Condominium for Sale in Jomtien This unit is 1 Bedroom, 1 Bathroom, 38.04 Sq. m, located on 7th floor, comes with fully furnished, kitchen, m...

Ostalo
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 334dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu