SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
142 935 €
(3 665 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
39 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Copacabana Beach Jomtien is a condominium project, located at Thanon Jomtiensaineung, Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung, Chang Wat Chon Buri 20150. Co...

Ostalo
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 334dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu