SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
153 552 €
(1 944 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
79 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan79 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sale Price 5,800,000 THBTransfer fee 50/50Urgent sale, beautiful roomFully furnishedFloating title deedSize 2 bedrooms, 2 bathroomsArea 79.17 sq m.Flo...

Ostalo
Dob ponude: 335dana
Ažurirano: 335dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu