SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
274 498 €
(4 357 € / m²)
Prodaja
2
2+
63 m²
ถนนเกษตรสิน 2, เมืองพัทยา

spavaća soba2
stan63 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

For Sale: 2-Bedroom Sea View Condo at The Palm Wongamat | 63 Sq.m | Foreign Quota
Located in one of Pattaya’s most sought-after beachfront development...

Namješteno
Dob ponude: 336dana
Ažurirano: 151dana

Lokaliteti

ถนนเกษตรสิน 2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Roof21 Thailand

Slični oglasi

Slično u inozemstvu