SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
370 643 €
(2 574 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
144 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan144 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This is 2 Bedrooms, 3 Bathrooms Condo for Sale in Pratumnak Hill, Is Available in Foreign Name Ownership .offering on 144 Sqm of living area, located ...

Ostalo
Dob ponude: 333dana
Ažurirano: 333dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu