SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
137 667 €
(3 933 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
35 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Introducing The Panora Pattaya, an exquisite condominium nestled just 250 meters away from the beach. Situated on Pratumnak Hill, this condo boasts th...

Ostalo
Dob ponude: 333dana
Ažurirano: 333dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu