SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
90 013 €
(1 579 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
57 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan57 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This condominium comes fully fitted but unfurnished.Facilities:LobbyCommunal garden areaLarge swimming pool (5000 square meters) and water parkFitness...

Ostalo
Dob ponude: 333dana
Ažurirano: 333dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu