SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
75 981 €
(2 922 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
26 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

IP ProgramWelcome to SO Origin Pattaya, your gateway to comfortable living in the heart of Bang Lamung, Pattaya. This charming apartment complex offer...

Ostalo
Dob ponude: 337dana
Ažurirano: 337dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu