SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
66 186 €
(988 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unfurnished 1 Bed for Sale Jada Beach CondoWhat a Great price and Good location! One of the most popular area!JaDa Condo offering 67.60 Sqm of living ...

Ostalo
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 334dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu