SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
119 215 €
(3 613 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
33 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover the epitome of coastal living at Veranda Residences Pattaya, an exclusive beachfront condominium nestled in the serene Na Jomtien Beach area....

Ostalo
Dob ponude: 335dana
Ažurirano: 335dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu