SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
92 723 €
(2 378 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
39 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to The Jewel, a charming one-bedroom residence located on the desirable fifth floor, offering stunning mountain views and proximity to the ser...

Ostalo
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 334dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu