Popis ponuda
11
11
11
103 320 €
(1 003 € / m²)
Prodaja
5
2+
103 m²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
103 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
🔸2 Bedroom - Pratamnak🔸Large balcony - 103 SQM🔸For Sale 3.900.000,- BahtProperty features;- 2 Bedrooms and 2 Baths- 2nd floor with total of 103 sqm...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
332dana
Ažurirano:
331dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.