SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
121 782 €
(2 342 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
52 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Condominium comprises of 2 buildings, having 8 floors and includes 309 units.FacilitiesFacilities at Acqua include elevator, parking, 24-hours securi...

Ostalo
Dob ponude: 333dana
Ažurirano: 332dana

Lokaliteti

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu