SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
115 826 €
(2 271 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
51 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Why Choose CQCB Condo?This luxury boutique condominium is limited to just 88 of the highest quality units that you will find anywhere in the region. ...

Ostalo
Dob ponude: 332dana
Ažurirano: 331dana

Lokaliteti

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu