SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
298 637 €
(3 246 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
92 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Wong Amat Tower Condo for Sale High floor with 180 degree Sea View ! Is Available in Thai Company Name Ownership!! This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Con...

Ostalo
Dob ponude: 330dana
Ažurirano: 330dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu