SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
94 635 €
(3 640 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
26 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

AERAS Condo Pattaya presents an exquisite condominium project situated at VVCQ+5XQ, Pattaya City, Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Thailand. Imm...

Ostalo
Dob ponude: 331dana
Ažurirano: 331dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu