SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
431 371 €
(5 530 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
78 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan78 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxurious 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for sale in Pratumnak area. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 78.98 Sqm of living area, locat...

Ostalo
Dob ponude: 331dana
Ažurirano: 331dana

Lokaliteti

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu