SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
117 162 €
(1 627 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
72 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A large two bedroom, two bath condo is for sale in the Atlantis Condo Resort Pattaya A. It is located on the 4th floor, fully furnished and is over 7...

Ostalo
Dob ponude: 331dana
Ažurirano: 330dana

Lokaliteti

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu