SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
318 202 €
(2 467 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
129 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan129 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This is a lovely Thai-style furnished condominium in the Star Beach Pratumnak Condo. The condo has superb sea views over Koh Larn from the balcony an...

Ostalo
Dob ponude: 328dana
Ažurirano: 328dana

Lokaliteti

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu