SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
131 807 €
(1 806 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
73 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This is a nicely decorated two bedroom, two bath condo for sale in the Grand Caribbean Condo Resort Pattaya. Located near many restaurants and the be...

Ostalo
Dob ponude: 332dana
Ažurirano: 331dana

Lokaliteti

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu