SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
121 156 €
(3 274 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
37 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

spavaća sobaatypical
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The Panora Pattaya (Condominium)Brand new condo only 250 meters from the beach, which is the only alley on Pratumnak Hill that has access to this bea...

Ostalo
Dob ponude: 328dana
Ažurirano: 328dana

Lokaliteti

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu