Popis ponuda
5
118 455 €
(1 822 € / m²)
Prodaja
2
2+
65 m²
ซอยนาเกลือ 12, เมืองพัทยา
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
65 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Room type:64 sqm - 2 Bedrooms (2 bathrooms + 1 living room + balcony), 4th floor,Building BAmenities: (Fully equipped)a€¢ Living room: TV, sofa, dini...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Namješteno
Dob ponude:
375dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
ซอยนาเกลือ 12, เมืองพัทยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.