SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
265 932 €
(5 114 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
ถนนสี่พระยา, แขวงสี่พระยา

spavaća soba3
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Project : Ideo Chula-Samyan
GPS : https://goo.gl/maps/BtUgGoAr3WgWFm74A
Station : MRT-Sam Yan
Listing ID : CX-91015
FOR SELL : 9,750,000 ฿

Namješteno
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

ถนนสี่พระยา, แขวงสี่พระยา
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Connex Property

Slični oglasi

Slično u inozemstvu