SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
40 639 €
(945 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
แขวงราษฎร์บูรณะ

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Project : Garden Court Condominium
GPS : https://maps.app.goo.gl/QsvtqptfFtJVZbkaA
Listing ID : CX-118554
FOR SELL : 1,490,000 ฿

Namješteno
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

แขวงราษฎร์บูรณะ
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Connex Property

Slični oglasi

Slično u inozemstvu