SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
787 717 €
(6 564 € / m²)
Prodaja
2
2+
120 m²
ถนนวิทยุ, แขวงลุมพินี

spavaća soba2
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This 2-bedroom condo on the 19th floor of Athenee Residence offers spacious, well-lit living spaces with 3 bathrooms and a balcony.Athenee Residence ...

Namješteno
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

ถนนวิทยุ, แขวงลุมพินี
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siam Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu