SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
283 688 €
(3 261 € / m²)
Prodaja
1
2+
87 m²
ซอยราชดําริ 2, แขวงลุมพินี

spavaća soba1
stan87 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This is a one bedroom, two bath large corner unit for sale in the Baan Rajprasong Bangkok. This fully furnished apartment is situated on the 20th flo...

Namješteno
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

ซอยราชดําริ 2, แขวงลุมพินี
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siam Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu