Popis ponuda
12
12
12
80 461 €
(2 367 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
ถนนเทพรักษ์, แขวงคลองถนน
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
34 m²
kupaonice
Project : THE ORIGIN Phahol - Sapanmai
GPS : https://goo.gl/maps/7wxcrtj18aQxM3476
Station : BTS-Saphan Mai
Listing ID : CX-120331
FOR SELL : 2,950...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
74dana
Ažurirano:
74dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
ถนนเทพรักษ์, แขวงคลองถนน
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.