SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
124 884 €
(3 568 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
35 m²
ซอยอ่าวนาง 5, อ่าวนาง

spavaća sobaatypical
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover luxury living in this 35.90 sqm, 1-bedroom, 1-bathroom condo located in the prime area of Ao-Nang! Offering breathtaking view, this fully fu...

Ostalo
Dob ponude: 331dana
Ažurirano: 330dana

Lokaliteti

ซอยอ่าวนาง 5, อ่าวนาง
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu