Popis ponuda
13
13
13
169 105 €
(2 818 € / m²)
Prodaja
4
2+
60 m²
ซอยสมเด็จพระเจ้าตากสิน 9, แขวงสําเหร่
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
60 m²
kupaonice
2+
Project : TEAL Sathorn - Taksin
GPS : https://goo.gl/maps/JFSBxKp5bDYa6HcaA
Station : BTS-Wongwian Yai
Listing ID : CX-74740
FOR SELL : 6,200,000 ฿...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
75dana
Ažurirano:
75dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
ซอยสมเด็จพระเจ้าตากสิน 9, แขวงสําเหร่
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.