SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
155 685 €
(2 324 € / m²)
Prodaja
2
2+
67 m²
พระตําหนัก 4

spavaća soba2
stan67 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The Axis – Stylish 2-Bedroom Condo with City & Hill Views in Prime Pratumnak Location
Experience elevated living in this fully furnished 2-bedroom, 2...

Ostalo
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 151dana

Lokaliteti

พระตําหนัก 4
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Roof21 Thailand

Slični oglasi

Slično u inozemstvu