SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
230 328 €
(2 559 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
90 m²
ถนนเพชรเกษม

spavaća sobaatypical
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This 2 Bedrooms condo is located on the beach in Khao Tao. The unit has 90 SQM of living space with 2 bedrooms, 2 bathrooms and a open plan living and...

Ostalo
Dob ponude: 335dana
Ažurirano: 334dana

Lokaliteti

ถนนเพชรเกษม
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kinnara

Slični oglasi

Slično u inozemstvu